Katarzyna Kajkowska

Fizjoterapeuta, terapeuta integracji sensorycznej

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi      z zespołem Aspergera, autyzmem, zespołem Downa, upośledzeniem umysłowym i niepełnosprawnościami sprzężonymi. W swojej pracy stosuje i łączy wiele metod terapeutycznych, wyznaje zasadę dopasowania terapii do dziecka oraz terapii poprzez zabawę. Wykorzystuje swoje doświadczenie i wiedzę tak, aby w jak najlepszy i efektywny sposób wspomagać swoich małych pacjentów.

Ukończyła magisterskie studia o  kierunku Fizjoterapia Wydziału Rehabilitacji AWF w Warszawie. Odbywała praktyki na oddziałach neurologii, ortopedii i traumatologii, pediatrii, onkologii, kardiologii i geriatrii.

Swoją pasję, czyli pracę z dziećmi, odkryła na stażu zawodowym w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Z myślą o dzieciach ukończyła kurs Integracji Sensorycznej a następnie studia pedagogiczne na kierunku Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną.

Dodatkowo w ramach samorozwoju i próby swoich sił pracowała w National Society for Epilepsy pod Londynem z ludźmi cierpiącymi na epilepsję.

Prywatnie mama dwóch kochanych urwisów: dziewięciolatka i półtoraroczniaka 🙂

Ukończone kursy i warsztaty:

 

< Wróć